קרם פרופסי

קרם פרופסי


קרם פרופסי הוא אחד מתכשירי האנטיאייג'ינג המתקדמים ביותר שיש. מדובר במוצר כה חדשני עד שניתן להכתיר אותו כמהפכה של ממש בעולם הקוסמטיקה והביוטי. קרם פרופסי נוטל למעשה את כל היתרונות של חומצה היאלורונית, הידועה בהמרצת העור והעלמת קמטים ומקפסל אותה אל תוך צנצנת קרם קטנה, המיועדת למריחה על גבי כל עור הפנים.

אם תשאלו את חוה זינגבוים קרם פרופסי הוא הפתרון האולטימטיבי למי שלא מעוניינת בהזרקות ישירות לעור הפנים ואנחנו בטויה קליניק – מרכז לטיפולי קוסמטיקה, נוטים להסכים עם העניין. עבור חוה זינגבוים קרמים הם הבסיס לכל טיפול קוסמטי ורבים ממוצריה מתבססים על קרמים כאלו ואחרים שנועדו להשיג תוצאות שונות. במקרה של הקרם הזה, הוא פותח עולם שלם של אפשרויות.

חוה זינגבוים קרם פרופסי

קרם פרופסי לא רק מונע את הצורך בטיפול פולשני וכואב של זריקות, אלא שמטופלים רבים טוענים גם שהוא מאריך את חיי העור המחודש וכי הם יכולים להתהלך עם עור פנים זוהר ובריא למשך תקופה ארוכה יחסית.

בשל הייחודיות שלו, כשחושבים חוה זינגבוים קרם פרופסי הוא המוצר שמיד עולה לראש בשל איכותו הגבוהה והחדשנות הרבה שלו. קרם פרופסי לא רק מחדיר אל העור את המולקולות הקטנות של החומצה ההיאלורונית, הוא גם מונע בריחת מים מעומק העור ובכך שומר על רמת לחות גבוהה.

לכן כשרוכשים מוצרים של חוה זינגבוים קרמים צריכים להיות הדבר הראשון ברשימה ובמיוחד הקרם הזה וכל התכונות המופלאות שלו.

חוה זינגבוים קרמים

יש הבדל של שמיים וארץ בין שימוש מטריד במזרקים לבין קרם פרופסי נעים הנמרח על העור וכשהתוצאה דומה, לא נותר אלא לבחור בקרם. מי שמחפש אחר מוצרים של חוה זינגבוים קרם פרופסי הוא זה שצריך להיות בראש הרשימה שלו, יחד כמובן עם מוצרים נוספים. גם אנחנו בטויה קליניק מסכימים כי קרם פרופסי הוא גולת הכותרת של חוה זינגבוים קרמים ותכשירי אנטי אייג'ינג.

חוה זינגבוים תכשירים

בכל מה שקשור לכוהנת הקוסמטיקה חוה זינגבוים תכשירים כגון קרם פרופסי הם רק חלק קטן ממכלול המוצרים שניתן לרכוש. זינגבוים מציעה סלי מוצרים שלמים הנועדו לטפל בבעיות עור שונות ולבצע תהליכי אנטיאייג'ינג וכך ניתן לקנות מוצרים לטיפול בפיגמנציה ואקנה, קרמים לעיניים ואזורים נוספים בגוף, מסכות סבונים ועוד. כל אלו כמובן לצד תכשירים למיצוק והצערת העור, העשויים מחומרי גלם איכותיים והם פרי פיתוח מאומץ לאחר שנים של ניסויים.
 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד