פילינג פנים

פילינג פנים


כשחושבים על פילינג עמוק לפנים בדרך כלל מצטיירת תמונה לא נעימה. במשך שנים ארוכות, פילינג לפנים היווה שם נרדף לתהליך של פילינג כימי, שעושה שימוש בחומצות ולכן נחשב אגרסיבי יחסית. הוא מותיר את הפנים עם מראה אדמומי מאוד המזכיר כוויה, עד לחידוש תאי העור – שזו למעשה מטרת הטיפול.

אולם למעשה, כיום פילינג פנים הינו טיפול שונה בתכלית וטיפול פילינג אפקטיבי לא חייב להיות אגרסיבי ומכאיב. השכלולים בתחום מאפשרים ליהנות גם מטיפול עדין באמצעות מכשור מיוחד וקרמים ייעודיים, המחדשים את העור על-ידי חשיפה של השכבות התחתונות יותר, בצורה מתונה.

טיפול פילינג

כאמור, כיום ניתן לבצע פילינג פנים בשיטות עדינות יחסית. אחד המכשירים שמבצעים טיפול פילינג איכותי, הוא ה IPL שנקרא גם פילינג לייזר. המכשיר הזה עומד בקדמת הטכנולוגיה ומבצע פילינג עמוק לפנים, המטפל במגוון בעיות: קמטים וקמטוטים בעור, צלקות וצלקות אקנה, כתמי פיגמנטציה ועוד.

מעבר לטיפול המתון, היתרונות המשמעותיים ביותר של פילינג פנים במכשיר ה IPL הוא הדיוק הרב שהוא מציע לעומת הפילינג הכימי, מבחינת קביעת עומק הקילוף האזור המטופל והעובדה כי הוא מתאים גם לבעלי עור כהה יחסית, שבעבר הטכנולוגיה פחות אפשרה להעניק להם טיפול אפקטיבי באמת.

פילינג עמוק לפנים

טויה קוסמטיקס הוא אחד המקומות המובילים באזור הדרום ובישראל כולה לפילינג עמוק לפנים. טויה קוסמטיקס הציבה לה כמטרה להביא את החדשנות והיתרונות של מכשיר ה IPL ללקוחותיה וניתן למצוא אותו במרכז טיפולי הקוסמטיקה האקסקלוסיבי הממוקם באשדוד. מכיוון שטיפול פילינג באמצעות מכשיר ה IPL דורש הכשרה מיוחדת, כל לקוח של טויה קוסמטיקס יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מבצע פילינג פנים אצל מקצועניים אמיתיים. מעבר לפילינג פנים, מכשיר ה IPL משמש לטיפולים קוסמטיים נוספים והמרכז מציע מגוון פתרונות לתופעות ובעיות בעור, כמו גם טיפולי פדיקור ומניקור מפנקים המהווים טאץ' סופי לשיפור המראה החיצוני כולו.

פילינג עמוק

אם בעבר נאלצנו להתפשר על מראה העור שלנו, הרי שכיום פילינג עמוק הוא שיטה המאגדת בתוכה מבחר פתרונות לשלל מצבים. לכן, אם את סובלת מאיזושהי בעיה בעור הגורמת לך לתחושה לא אסתטית ולחוסר נוחות, אל תהססי לגשת לטיפול. כאמור, כיום כבר אין צורך לחשוש מהטיפול ומתופעות הלוואי שלו וכל אחת יכולה לעבור טיפול בהתאמה אישית, במכשור עדין יחסית המסוגל להתאים את עצמו לסוג העור שלה ומצבו, כמובן בליווי של קוסמטיקאית מקצועית המיומנת בתפעול המכשיר.
 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד