פילינג עמוק

פילינג עמוק


עם הזמן ניכרים על הפנים שלך סימנים הנגרמים עקב גיל, עישון, שינויים הורמונליים, חשיפה לא מוגנת לשמש ועוד, הסימנים באים לידי ביטוי בכתמי פיגמנטציה, מרקם עור לא אחיד, קמטוטים, קמטים, עור רפוי ועוד. כל אלו גורמים לך להתגעגע למראה הצעיר שלך ולעור מתוח וזוהר. הטכנולוגיה המתקדמת והתכשירים החדשניים בטויה קוסמטיקס מזמינים אותך להיראות נפלא ללא כל התערבות כירורגית.

מחזירים את הזוהר לפנים

עם הזמן, מאט קצב חידוש התאים בעורך, עובדה המאפשרת לקמטים וכתמים להופיע על פני שכבות העור העליונות. טויה קוסמטיקס מזמינה אותך ליהנות מעור פנים חדש וזוהר עם טיפול פילינג עמוק המחדש את רקמת העור וחושף את העור הקורן והבריא שלך. טיפול פילינג עמוק מעודד את קילוף שכבות העור העליונות ומאיץ את קצב חידוש התאים והצערתו של העור. שיטות חדשניות שאינן פולשניות הכוללות משחות וקרמים ייעודיים ומכשיר IPL מתקדם מאפשרות לך להיפטר מכתמים, קמטים וצלקות וליהנות מעור חלק ובריא.
 

הטיפולים:

המחמאות בדרך

סימני הגיל, נזקי השמש והעישון גורמים לנזק בשכבות העור העמוקות. מהיום, אפשר לתקן אותם ללא ניתוח. המענה האופטימלי לבעיות עור עמוקות כמו קמטים, כתמים וצלקות הן שילוב של מכשירים מתקדמים ותכשירים חדישים ויעילים. פילינג עמוק מסייע להעלים ביעילות קמטוטים סביב  הפה והשפה העליונה וכתמים ותורם למיצוק העור. לפני תחילת טיפול פילינג עמוק ייערך לך אבחון מעמיק הכולל בין היתר בדיקת סוג העור ואופי הבעיה הקוסמטית וזאת על מנת לקבוע את אופי הטיפול המתאים לך במדויק. חשוב לדעת כי פילינג עמוק בטויה קוסמטיקס מתאים לכל סוגי העור כולל עור כהה. בתום הטיפול, יקבל העור שלך מראה חיוני ובריא, חלק ומוצק וכמובן צעיר יותר.

עם הפנים ליופי

טויה קוסמטיקס מביאה לך את המילה האחרונה בטיפולי יופי וטיפוח מתקדמים. שילוב של מכשירים חדשניים ותכשירים יעילים במיוחד, הופך את טויה קוסמטיקס לקליניקה מובילה בתחומה המאפשרת לך ליהנות ממגוון טיפולים מפנקים: טיפולי פנים, טיפולי הבהרת פנים, אנטי אייג'ינג, הסרת שיער בלייזר, פדיקור מניקור ועוד. זה הזמן להצטרף למאות לקוחות מרוצות אשר נהנות ממראה מחודש, חלק וצעיר הודות לטיפולי פילינג עמוק מתקדמים במיוחד. את מוזמנת להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר אלינו ולקבוע פגישת אבחון וייעוץ לא עלות.
 

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד