מיצוק וחידוש העור

מיצוק וחידוש העור


כשמדברים על מיצוק וחידוש העור, הכוונה היא למעשה תיקון תהליכים המתרחשים בגוף כתוצאה מהגיל, מהחשיפה לרדיקלים חופשיים הנמצאים באוויר המזוהם סביבנו ובקרני השמש. מעשנים נחשפים גם לחומרים רעילים לעור ורדיקלים חופשיים דרך העישון. כתוצאה מכל אלו, יורדות רמות הקולגן והאלסטין בעור והוא מאבד מהנפח ומהגמישות שלו. מיצוק וחידוש העור הם אפוא כינוי למכלול טיפולים המשיבים לעור את האלסטיות שלו על-ידי עידוד ייצור של אלסטין וקולגן. מעבר לעור הפנים, יש גם טיפולים למיצוק העור בבטן ומיצוק העור בירכיים, שני אזורים "מועדים לפורענות" שגם בהם יש נטייה לעור "להישמט" ולהצטמק.

מיצוק העור בבטן    

מיצוק העור בבטן הינו הליך טיפולי המיועד לאלו שהעור שלהם באזור הבטן סובל ממראה רפוי ולא אסתטי. הגורמים לכך יכולים להיות כאמור חשיפה לרדיקלים חופשיים ולשמש ובנוסף גם גנטיקה, הריונות ולידות, תנודות במשקל ועוד.

טיפולים של מיצוק וחידוש העור באזור הבטן מאפשרים להשיג את המראה האסתטי שכולם כל כך כמהים לו הכולל עור מוצק, מתוח וחלק בעל מראה בריא וצעיר. גם מיצוק העור בירכיים הוא טיפול נפוץ, המתבסס על אותם עקרונות. בכל מקרה, טיפולים של מיצוק וחידוש העור מומלץ לעשות במרכז לטיפולים קוסמטיים, דוגמת טויה קוסמטיקס. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הטיפול המקצועי ביותר שיש וששיטות הטיפול הן חדשניות ואפקטיביות לטווח ארוך.

מיצוק העור בירכיים

כאמור, גם עור הירכיים עלול לסבול ממראה נפול ומקומט. עבור נשים, מיצוק העור בירכיים כמו גם מיצוק העור בבטן חשובים במיוחד משום שהן נוהגות ללכת בחלק מעונות השנה עם בגדים קצרים יותר משל הגברים ואף לחשוף בסיטואציות שונות את עור הבטן הירכיים. למשל, בזמן לבישת בגד ים. זו הסיבה שטיפולים למיצוק וחידוש העור נעשו כה פופולאריים אך יחד עם זאת, חשוב לגשת למקום מקצועי באבחון הבעיה ומתן פתרון של מיצוק וחידוש העור בהתאם למצבם של המטופלים.

מיצוק העור בגוף

מרכז טויה קוסמטיקס לא רק מקצועי בטיפולי מיצוק העור בגוף, בפנים, בבטן ובירכיים. במרכז תמצאו שלל טיפולים קוסמטיים למראה צעיר וחיוני. המרכז מציע גם טיפולי פדיקור לטיפוח עור כף הרגל, טיפולי פילינג עמוק לחידוש עור הפנים, טיפולי אנטי אייג'ינג שונים, הסרת שיער בלייזר לגוף חלק ונעים, טיפול באקנה ועוד. כל הטיפולים מתבצעים במקצועיות ותוך יחס חם ואישי לכל מטופל ומטופלת, כאשר המטרה הסופית היא לסייע לכולם לחוש מרוצים מגופם.
 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד