לייזר בפנים לנשים

לייזר בפנים לנשים


טיפול לייזר להסרת שיער נעשה יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות ונדמה שכמעט כל מכון שמכבד את עצמו מציע טיפולים של לייזר בפנים לנשים וגברים. יחד עם זאת, צריך לזכור שעל אף שטיפול לייזר בפנים הוא שגרתי יותר מפעם, יש לבצע אותו במקום מקצועי המנוסה בתפעול המכשור הטכני ושומר על בטיחות ובריאות המטופלים באופן מקסימאלי. לכן, מי שמעוניינת בלייזר בפנים לנשים תשמח להכיר את טויה קוסמטיקס, מרכז קוסמטי באשדוד המציע מגוון טיפולי יופי ובתוכם גם טיפולי לייזר הנעשים בשיא המקצועיות.

טיפול לייזר בפנים

טיפול לייזר להסרת שיער נועד למעשה לכל מי שמעוניין ליהנות מאזורים חלקים בגוף ובפנים ולהיפטר משיעור מיותר. ספציפית, טיפול לייזר בפנים מחליף בצורה אידיאלית צורות ישנות יותר של הסרת שיער באזור זה ותורם למראה עור פנים חלק ונשי ללא צורך בהתעסקות עם חומרים מסורבלים כמו שעווה, או לעבור טיפולים שיעילותם מוטלת בספק כמו אפילציה.

לייזר בפנים לנשים מאפשר לנשים באשר הן להשתחרר מתחושות המבוכה וחוסר הביטחון הנלוות לשיעור יתר בפנים, שהוא בדרך כלל מאפיין גברי מובהק. כיום, לייזר בפנים לנשים נעשה באמצעות שיטות ההולכות ומשתכללות תדיר ולכן, תוצאות הטיפול מספקות מאוד ואף מגלות עמידות לטווח ארוך, תוך מינימום תופעות לוואי.

טיפול לייזר להסרת שיער

דוגמה לטיפול לייזר להסרת שיער, באמצעים משוכללים התורמים לחוויה מהטיפול ומהתוצאה, ניתן למצוא בטויה קוסמטיקס באשדוד. המרכז מציע לייזר בפנים לנשים בין השאר בטכניקת ה IPL, המכשיר המשוכלל ביותר בשוק לטיפול לייזר בפנים ובשאר הגוף. לייזר בפנים לנשים באמצעות מכשיר ה IPL מאפשר טיפול לכל גווני העור, בעוד שבעבר טיפולים מיושנים יותר הוגבלו לבעלי עור בהיר בלבד. בנוסף, השימוש במכשיר אינו כרוך בכאב ולכן גם אין צורך באלחוש, הטיפול אינו גורם לכוויות, כאבים או צלקות ותדירות הטיפולים נמוכה יחסית. מכשיר ה IPL אינו פולט קרינה המסכנת את המטופל (והמטפל) ולכן, הוא מומלץ כיום על-ידי רופאים ומומחים בכל רחבי העולם, כיעיל והבטיחותי ביותר לשימוש.

העלמת צלקות בלייזר

מעבר להצלחה מסחררת בתחום הסרת השיער, מכשיר ה IPL מצטיין גם העלמת צלקות בלייזר ומספק תוצאות מרשימות עבור מי שמעוניין ליהנות מעור חלק ואסתטי, נטול פגמים בולטים לעין. המכשיר מסוגל לטשטש בצורה משמעותית ולהעלים את כל סוגי הצלקות ובנוסף גם פגמים נוספים בעור כגון כתמי שמש, כתמי פיגמנטציה וגיל, צלקות כתוצאה מאקנה, ונגעים עוריים שונים.
 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד