טיפול להצערת העור

טיפול להצערת העור


טיפול להצערת העור מיועד לכל מי שעור הפנים שלו כבר אינו מה שהיה פעם, מבחינת המראה והטקסטורה. בגדול טיפול להצערת העור מתבצע כאשר יש צורך בהליך של הצערת עור הפנים והחזרתו למראה זוהר, מטופח, צעיר ובריא. טיפולי הצערת העור נהיו פופולאריים ביותר בשנים האחרונות, בין השאר בשל השכלול בשיטות שנעשה בהן שימוש והתאמתן לזמנים המודרניים מבחינת מהירות הטיפול, יעילותו ותחושת הנוחות במהלכו.

טיפול לחידוש העור מיועד לגברים ונשים וכולל מבחר שיטות, כולל קרמים שמתמקדים בטיפול למיצוק העור והתחדשות התאים ושיטות הכוללות מכשור מתקדם מהן תוכלו ליהנות בטויה קליניק, המרכז לטיפולי קוסמטיקה.

טיפול לחידוש העור

טיפול להצערת העור סובל מתדמית שנובעת משנים של טיפולים פולשניים יחסית, שהפכו לשם נרדף לתהליכים של העלמת קמטים וכדומה. כיום טיפול להצערת העור יכול לכלול גם שימוש בקרמים בלבד, ללא טיפול פולשני הכולל מחטים והזרקות.

רוב התכשירים לטיפול לחידוש העור מתבססים על חומצות שונות, המעודדות את העור להתחדש מעצמו ומסייעות לו לחשוף את השכבה התחתונה יותר, זו שעוד לא נפגעה מהאקלים סביבנו ומתופעות כגון לחץ וסטרס, המשפיעות על העור לרעה.

טיפול למיצוק העור יעיל במיוחד נגד הופעת קמטוטים והוא מטשטש אותם בצורה משמעותית ואף מונע חזרתיות שלהם על-ידי גיבוש עור אחיד ובריא לאורך זמן.

טיפול למיצוק העור

כאמור טיפול למיצוק העור מטרתו בעצם להחזיר מצד אחד את האלסטיות של העור והרכות שלו ומהצד השני למצק אותו מספיק כדי לטשטש את הקמטים שנוצרו בו ולמנוע היווצרות קמטים נוספים. טיפול להצערת העור יכול להיעשות כיום גם באמצעות תכשירי קוסמטיקה שונים וללא צורך בשיטות הדורשות טיפול לחידוש העור באמצעים מכניים או פיזיים.

כל טיפול להצערת העור דורש השקעה מסוימת, אך שימוש בקרמים המכילים בתוכם חומרים פעילים התורמים לחידוש העור, הם האופציה העדיפה מבחינת השקעה והם מתאימים לשימוש ביתי יומיומי שאינו מצריך ביקורים תדירים אצל קוסמטיקאית או רופא עור.

טיפולי חידוש עור

טיפולי חידוש עור ניתן לבצע בטויה קליניק בכל שלב בו מרגישים שעור הפנים איבד מהחיוניות שלו. זה יכול להיות הופעת פיגמנטציה, קמטוטים ואף גוון עור לא אחיד, הנובעים מגיל ומנזקי מזג האוויר. כל אלו מעניקים תחושה לא אסתטית הבאה לידי ביטוי במבוכה כלפי הנושא של עור הפנים וניסיונות לטפל בסימפטומים ולא בבעיה. לכן, חידוש העור הוא צעד מבורך בכיוון הנכון אל עבר מראה זוהר ונאה.

 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד