טיפולי הבהרת פנים

טיפולי הבהרת פנים


כתמים על פני העור או בשמם המוכר יותר: פיגמנטציה, מופיעים בכל גיל ויכולים להיגרם ממגוון רחב של סיבות בין היתר, שינויים הורמונליים, חשיפה לשמש, נטילת תרופות, גיל, עישון ועוד. התכשירים המתקדמים של טויה קוסמטיקס בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, מאפשרים להעלים את כתמי הפיגמנטציה בצורה האפקטיבית ביותר ומחזירים לעור את המראה האחיד והיפה שלו.

יש לנו משהו להבהיר לך

כל אחת רוצה מראה פנים אחיד ויפה. לעיתים, בגלל סיבות שונות, מופיעים על העור כתמים השונים מצבעו הרגיל ומביאים לתחושה לא נעימה ואף לירידה בביטחון העצמי. אבחנה מדויקת של סוג הפיגמנטציה ועומקה לצד אבחון סוג העור שלך, יאפשר לנו לטפל בכתמי הפיגמנטציה שלך בצורה יעילה, להעלים אותם ולהחזיר לעור את מראהו האחיד והיפה.
 

הטיפולים:

כשידע פוגש ניסיון

כתמים על גבי עור הפנים הם תופעה נפוצה בקרב נשים רבות בגילאים שונים הנגרמת בין היתר משינויים הורמונליים, צריכת ניקוטין, גיל מתקדם והיריון. מאות לקוחות אשר סבלו מפיגמנטציה וטופלו על ידינו בהצלחה נהנות כיום ממראה עור פנים אחיד וחלק. זאת, הודות לניסיון, הידע ושילוב של מכשירים מתקדמים דוגמת לייזר ו-IPL אשר הוכחו כיעילים במיוחד בטיפול בהסרת כתמים והבהרת העור. הטיפולים המותאמים אישית לסוג העור ועומקם של הכתמים, כוללים שילוב של תכשירים מתקדמים המאפשרים את חידוש העור והשבת מראה חדש ורענן.

עם הפנים ליופי

אנחנו בטויה קוסמטיקס עושים הכל כדי שתרגישי יופי. שילוב של מכשור מתקדם ותכשירים יעילים אשר פותחו בעקבות מחקרים רבים, מאפשרים לנו לטפל בך בצורה היעילה ביותר ולפתור כל בעיה קוסמטית ללא כל צורך בהתערבות פולשנית. בטויה קוסמטיקס תמצאי טיפולי פנים מתקדמים ביניהם: טיפולי אקנה, טיפולי פילינג עמוק, פדיקור מניקור, טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים ועוד. מהיום, את לא צריכה להשלים עם מראה עור לא אחיד וכתמי פיגמנטציה. הטיפולים המתקדמים של טויה קוסמטיקס מאפשרים לך להיפרד מהכתמים לשלום וליהנות מעור חלק, מחודש ואחיד. זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר ולקבוע פגישת אבחון והדגמה ללא עלות. טויה קוסמטיקס, עושים לך יופי.
 

 

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד