הבהרת פיגמנטציה בפנים

הבהרת פיגמנטציה בפנים


אם את שואלת את עצמך למי מיועדת הבהרת פיגמנטציה בפנים, הרי שהתשובה ברורה. בימינו, נשים רבות מזדקקות לטיפולי הבהרת כתמים בפנים, הנובעים מחשיפה מוגברת לרדיקליים החופשיים סביבנו, מזיהום האוויר והסביבה, מעישון ומחשיפה מוגברת לשמש. כל התופעות האלו היו קיימות גם בעבר אך בעידן המודרני הן התגברו פי כמה ולכן, הבהרת כתמי עור היא מנת חלקן של נשים רבות המעוניינות במראה חלק ונטול פגמים.

הבהרת פיגמנטציה בפנים נפוצה משום שעור הפנים העדין הוא זה שחשוף הכי הרבה למזהמים מסביב ולשמש ולכן הופעת הכתמים בו שכיחה יחסית. השילוב בין עדינות העור לעובדה כי זהו אזור שלא מכוסה לעולם, מביאה להיווצרות כתמים מתסכלים ולא נאים.

הבהרת כתמי עור

כדי לבצע הבהרת פיגמנטציה בפנים יש צורך במכשור מיוחד, התורם להיטשטשות הכתמים ואף להיעלמותם המוחלטת. לכן, יש לבצע טיפול הבהרת כתמי עור רק במכון מקצועי, המעסיק עובדים המוסמכים לתפעול המכשור והתאמת סוג הטיפול למטופל, במטרה לקבל תוצאות אופטימאליות.

דוגמה למכון מקצועי המבצע הבהרת פיגמנטציה בפנים ברמה גבוהה ובאמצעות מכשור משוכלל, הוא מרכז טויה קוסמטיקס באשדוד. המקום מציע טיפולי הבהרת כתמים בפנים באמצעות מכשיר ה IPL – הצעקה הטכנולוגית האחרונה בעולם הקוסמטיקה. המכשיר מפעיל טכניקות מיוחדות ולא אגרסיביות הפותרות מגוון בעיות קוסמטיות ובטויה קוסמטיקס תוכלו למצוא גם טיפולים להסרת שיער, טיפולים להצערת העור, טיפולים נגד אקנה ועוד, הכול באמצעות ה IPL המופלא.

הבהרת כתמים בפנים

ברוב המקרים, הבהרת פיגמנטציה בפנים נעשית מתוך צרכים אסתטיים בלבד ואין לה משמעות רפואית. יחד עם זאת, אין להקל ראש בצורך זה, במיוחד בקרב נשים. הבהרת כתמי עור יכולה לסייע בפתרון מגוון בעיות רגשיות הנובעות מעור פנים מלא כתמים ובעל מראה לא אחיד ולא אסתטי.

הבהרת פיגמנטציה בפנים היא אפוא הדרך האידיאלית להשתחרר מתחושות לא נעימות הקשורות למראה החיצוני ועל אף שמדובר בטיפול אסתטי בלבד, הבהרת כתמים בפנים יכולה להעלות באופן משמעותי את איכות החיים של המטופל.

הבהרה לפנים

הבהרה לפנים מיועדת הן לנשים והן לגברים וכולם מוזמנים לקבוע טיפול בטויה קוסמטיקס, על-מנת ליהנות מטיפול ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק. היתרון של מכשיר ה IPL הוא היכולת לכוון את העוצמה שלו בהתאם למטופל עצמו וכך לספק טיפול בהתאמה אישית שמביא לתוצאות טובות יותר. בנוסף, ניתן להשלים את הטיפול עם מבחר קרמים ייעודיים, התורמים גם הם להבהרת כתמים ולמראה אחיד.

 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד