הבהרת כתמי פיגמנטציה

הבהרת כתמי פיגמנטציה


הבהרת כתמי פיגמנטציה היא תהליך נפוץ, המיועד לכל מי שסובלת מכתמים ההולכים ומופיעים בדרך כלל עם הגיל. נוכחותם של כתמי פיגמנטציה נגרמת מעודף יצור של הפיגמנט מלנין, על ידי התאים המלונציטיים ועלולה לפגום משמעותית בתחושת הביטחון העצמי ולגרום למבוכה ורצון להסתיר את הפנים, במיוחד כאשר הכתמים גדולים במיוחד או נמצאים במיקומים בולטים.
ישנן שיטות שונות להסרת כתמים בפנים ואף למנוע את הופעתם של כתמים חדשים.  אחת השיטות להבהרת כתמי פיגמנטציה היא שימוש בתכשיר ושמו קרם הבהרה, שכשמו כן הוא, מיועד להבהיר את הכתמים שצצו על הפנים ולהחזיר להן את המראה האסתטי והחיוני.

קרם הבהרה

קרם הבהרה להבהרת כתמי פיגמנטציה מכיל ברוב המקרים חומצות עדינות כגון חומצה גליקולית וחומצה סליצלית, שמקורן בוויטמינים A ו E. חומצות אלו מעודדות את חידוש תאי העור בתהליך המזכיר פילינג טבעי וגורמים להבהרת כתמי פיגמנטציה בעקבות חידוש שכבות עור הפנים.
ישנם מותגים שונים המציעים פתרון של הסרת כתמים בפנים באמצעות קרם ורוב החברות אף מציעות מבחר מוצרים משלימים לטיפול, לריכוך, ליחוח והצערת עור הפנים בנוסף לטיפול בכתמים.

הסרת כתמים בפנים

ניתן לבצע תהליך של הבהרת כתמי פיגמנטציה כמעט בכל גיל, אולם הדבר החשוב ביותר שיש לדעת לפני תחילת הטיפול בקרם הבהרה הוא סוג הכתמים בהם עומדים לטפל. לכן, מומלץ לגשת למרכז רפואי דוגמת טויה קליניק, המתמחה בהבהרת כתמי פיגמנטציה ולבקש אבחון מדויק של סוג הכתמים ועומקם. אבחון כזה יסייע לכם בבחירת התכשיר המוצלח ביותר עבורכם להסרת כתמים בפנים וימנע מכם עוגמת נפש מיותרת בשל טיפול שלא עובד. מלבד קרם להסרת כתמים יש גם שיטות אחרות כגון פילינג כימי המקלף שכבות עור רבות וטיפולי לייזר המשתמשים בגלי אור הפוגעים במצבורי פיגמנט. אולם, שיטות אלו נחשבות אגרסיביות יחסית ורצוי קודם לכן לנסות את האפשרות של קרמים להסרת כתמים והסתפקות בהם אם ניתן.

העלמת כתמים מהפנים

העלמת כתמים מהפנים היא אם כך פתרון מעולה לכל המעוניינים לטשטש את כתמי הפיגמנטציה על פניהם. בעוד שרוב הפונות לטיפול הן נשים, גם גברים מוזמנים לבצע טיפול מקצועי להסרת כתמים ולזכות בעור חיוני וצעיר.

המחיר של טיפולים להעלמת כתמים אינו אחיד אלא משתנה והפרמטרים המשפיעים עליו הם סוג הכתם, הגדול שלו, סוג העור של המטופל וכדומה. לכן ייתכן והצעת המחיר שתקבלו בטויה קליניק משקפת אך ורק את הטיפול המתאים לכם.

 

מאמרים:


לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים
מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם:

לפרטים נוספים וקביעת תור מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
 

 


072-33-80-401
טויה קוסמטיקס
 toyael.beauty@gmail.com
  |   
location, location, map, marker, pin
נופך 15, אשדוד